Afdelingen

De Christengemeente heeft een organisatiestructuur met elf afdelingen. Voor iedere afdeling is een hoofd aangesteld, die verantwoordelijk is voor die afdeling in nauwe samenwerking met de oudsten.

De afdelingen met de verantwoordelijke hoofden zijn:

Lieneke van der Vlies Bedieningen
Lieneke van der Vlies
bedieningen@christengemeente.nl
  Communicatie
Marjo Hartman
communicatie@christengemeente.nl
Marjo Marjo
Marjo
Jasper Cor
Jasper
Diensten
Jasper van Andel
diensten@christengemeente.nl
  Faciliteiten
Arga Bode
faciliteiten@christengemeente.nl
Arga Arga
Arga
Bertina van Houwelingen Jeugd 12-
Bertina van Houwelingen
twaalfmin@christengemeente.nl
  Jeugd 12+
Bart Mijnster
twaalfplus@christengemeente.nl
Bart Mijnster
Govert GovertGovert Kringen
Govert van Wijngaarden
kringen@christengemeente.nl
  Missie
Marian van de Werken
missie@christengemeente.nl
Marian Marian
Marian
Arco Onderwijs
Arco van Houwelingen
onderwijs@christengemeente.nl
  Pastoraat
Alie Kramer
pastoraat@christengemeente.nl
Alie Alie
Alie
Wilfred de Groot Revelations
Wilfred en Esther de Groot
revelations@christengemeente.nl
 
De afdelingen zijn als volgt over de oudsten verdeeld:
  • Ben Bode: Communicatie, Onderwijs, Pastoraat
  • Eric van de Hoek: Bestuur (zie Structuur), Faciliteiten
  • Johan Klein: Bedieningen, Diensten, Kringen
  • Wim Overduin: Jeugd 12-, Jeugd 12+, Missie, Revelations